-
Acorn Squash
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Alfalfa/Wildflower Honey -- 16oz squeeze bottle
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price per$12.00 USDSale price $11.00 USDSale -
Alfalfa/Wildflower Honey -- 3 lb quart jar
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price per$27.95 USDSale price $25.00 USDSale -
Almonds, whole raw organic
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Annual Membership Renewal ($100)
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price per -
Apple rings, dried
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Bacon Cheddar Cheese -- 8oz
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $7.50 USDSale -
BBQ Bread n' Butter Pickles - Organic
Regular price From $10.25 USDRegular priceUnit price per -
Bee pollen, raw
Regular price $17.50 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Bone-In-Medallions
Regular price From $26.19 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Liver -- approx, 3 pounds
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Marrow Bones -- approx, 5 pounds
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Short Ribs -- approx, 5 pounds
Regular price $54.00 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Sirloin Steaks
Regular price From $25.00 USDRegular priceUnit price per -
Beef: Stew meat -- approx, 3 pounds
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price per$33.00 USDSale price $29.00 USDSale -
Sale
Beeswax - 1 lb block
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per$15.00 USDSale price $14.00 USDSale -
Blueberries, dried sweetened
Regular price From $13.50 USDRegular priceUnit price per -
Bok Choy from Rough & Ready Farm
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Boulder County Whole wheat flour
Regular price $10.50 USDRegular priceUnit price per -
Brazil nuts
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Bread n' Butter Pickles - Organic
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Brown sugar
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Bundle: Bread and Cheese
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price per$24.50 USDSale price $24.00 USDSale